Jak używać wyrzynarki. Jak ciąć wyrzynarką drewno, metal, tworzywo.

Jednym z narzędzi które bardzo przydaje się w warsztacie jest wyrzynarka. Wyrzynarką możemy wycinać skomplikowane kształty w różnego rodzaju materiałach. Możemy ciąć płyty drewniane, wiórowe metal oraz tworzywo sztuczne. Do każdego rodzaju materiału musimy dobrać odpowiedni brzeszczot. Trzeba go dobrać do grubości materiału pod względem długości brzeszczotu. Do rodzaju materiału trzeba dobrać odpowiedni kształt zęba. W filmie pokazuję jak uzyskać cięcie z jak najmniejszymi poszarpaniami krawędzi po cięciu.

Jak wiercić w płytkach, gresach, glazurze, terakocie. Wiercenie w płytkach.

Często podczas montażu wieszaków na ręczniki czy półki na szampony w łazience stajemy przed koniecznością wywiercenia otworu w płytkach. Do mniej odpowiedzialnych elementów można użyć dwustronnej wodoodpornej taśmy samoprzylepnej. Do elementów wystroju łazienki gdzie solidne zamocowanie ma znaczenie trzeba użyć śrub i kołków rozporowych. Do wykonania otworów w gresach, glazurze, terakocie trzeba użyć specjalnego wiertła. Istnieje wiele różnego rodzaju wierteł ja w filmie pokażę wam wiercenie przy pomocy diamentowego wiertła koronowego. Tym wiertłem da się wykonać otwór w kurzego rodzaju płytce którą możecie spotkać w łazience. Zapraszam na film.

Jak zamontować gniazdko. Zwiększenie liczby gniazdek.

Często zdarza się tak że brakuje wolnego gniazda żeby podłączyć ładowarkę. Można zaradzić temu problemowi na kilka sposobów. Jeśli mamy gniazdo pojedyncze. Można założyć gniazdo podwójne zyskujemy tym samym jedno gniazdo więcej. Ja miałem już założone gniazdo podwójne dlatego zdecydowałem się na zwiększenie liczby gniazd poprzez dołożenie puszek. Docelowo będzie 2 gniazda pojedyncze z bolcem i jedno gniazdo potrójne za wtyczkę EUROPLUG. Razem będzie można podłączyć 5 urządzeń.

#freezersig #gniazdo #montaż