Regulamin.

Na portalu mogą się rejestrować i dokonywać wpisów tylko osoby pełnoletnie.

Portal freezersig.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie umieszczane w komentarzach i postach przez użytkowników portalu. Są one własnością użytkowników którzy je umieścili, I użytkownicy są w pełni odpowiedzialni za swoje czyny i zachowania na portalu.

Podczas rejestracji i dodawania komentarzy wymagane jest podanie adresu E-mail. Adresy te będą wykorzystane do przypomnienia hasła Użytkownika, oraz/lub wysłania Newsletter’a – jeśli Użytkownik nie zablokował tej możliwości.

Adresy IP zbierane przez portal nie mają na celu identyfikacji naszych użytkowników, ani nie są nigdzie ujawniane. Jednakże przy dodawania komentarzy niezgodnych z netykietą, śmiecenia w komentarzach bądź na forum, przewidujemy możliwość zablokowania użytkowania portalu z danego adresu IP, lub w wypadku bardzo nachalnych użytkowników, nawet z całej puli IP, W razie dopuszczenia się przez użytkowników portalu freezersig.pl czynności Karanych adresy IP musza być przekazane organom ścigania.

Dane osobowe podczas rejestracji na portalu freezersig.pl lub na jego forum, niezbędne jest podanie adresu e-mail. Podawanie pozostałych danych w profilu, takich jak imię, nazwisko, adres strony internetowej, miejscowość, hobby, zainteresowania, i inne dane w formularzu nie jest obowiązkowe, i Ty jako Użytkownik decydujesz czy chcesz je uzupełnić i udostępnić innym. Portal freezersig.pl nie ponosi odpowiedzialności za to co udostępnisz innym użytkownikom portalu. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Portal freezersig.pl zawiera artykuły, utrwalenie prac wykonywanych w domu, filmy stworzone i artykuły napisane przez właściciela portalu który ma prawa autorskie do tych materiałów. Wszystkie treści zawarte na stronach portalu są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i udostępniania materiałów z portalu bez pisemnej zgody właścicieli artykułów, poradników, filmów.

Wszelkie materiały zawarte w serwisie portalu freezersig.pl są bezpłatne pod warunkiem nie wyłączania wyświetlania reklam podczas korzystania, czytania, z tych materiałów zgromadzonych na portalu freezersig.pl.

Treści na portalu freezersig.pl są czerpane z własnego doświadczenia co nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego. Jeśli macie inne podejście do niektórych spraw poruszanych w filmach, artykułach, utrwaleniu prac wykonanych podczas różnych czynności, majsterkowania, naprawy,  i.t.d zachęcam do wyrażania ich w komentarzach. Czynności wykonywane przeze mnie w filmach wymagają posiadania dużej wiedzy, mogą i często są bardzo niebezpieczne i nie należy wykonywać ich samodzielnie w domu. Jak każdy mogę się mylić. Więc nie ponoszę odpowiedzialności za prace jakie ktoś wykonał wzorując się na moich filmach, artykułach, umieszczonych na portalu freezersig.pl. Informacje jakie zostały umieszczone na tym portalu maja formę dokumentalną która ma za zadanie uwiecznić prace jakie wykonałem, i nie mogą być traktowane jako poradniki.  Redakcja portalu nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich wykorzystania. Prezentowane na tym kanale treści mają charakter dyskusyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń w stosunku do autora.

Portal freezersig.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania wpisów lub komentarzy oraz blokowania użytkowników, którzy naruszają zasady netykiety, regulaminu i powszechnie przyjęte normy kulturalnego zachowania.