Pasieka w Lasach Państwowych. Krok po kroku.

Warto mieć kilka pasiek miedzy którymi możemy przewozić pszczoły. Pasieka w lesie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Lasy Państwowe użyczają miejsca pod pasiekę bezpłatnie. Aby można było założyć pasiekę w lesie trzeba wypełnić kilka papierowych spraw. Nie wszędzie w Lasach Państwowych można założyć taką pasiekę. W filmie zobaczycie jak ja zakładałem taka pasiekę.

Jak używać nóż do tapet.

Warto mieć w skrzynce z narzędziami dwa rodzaje nożyków do tapet. Ja posiadam nożyk do tapet z wyłamywanymi ostrzami. Drugi to składany nożyk z wymiennymi ostrzami. Nóż do tapet to bardzo ostre narzędzie dlatego warto zobaczyć jak używać noża do tapet.

Partner filmu: Agentools https://agentools.pl/

Producent: KNIPEX Produkt: Knipex CUTiX Nr art.: 90 10 165 BK

Link do produktu: https://www.knipex.com/pl-pl/cutix Producent: BESSEY Produkt: Zestaw noży DBKPH

Link do produktu: https://www.bessey.de/pl-PL/BESSEY-Tool/Produkty/Narzedzia-do-obrobki/Noze-skladane-i-narzedzia-wielofunkcyjne/Zestaw-nozy-DBKPH-SET

Spis treści:

00:00 Wstęp

00:35 Opis funkcji i typu wymiennych noży.

02:35 Jak wyłamuje sekcje ostrza.

03:31 BHP. Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

05:23 Opis dodatkowych funkcji narzędzi.

Instagram KNIPEX: https://www.instagram.com/knipex_polska/ Oficjalny agent handlowy marki KNIPEX w Polsce: https://agentools.pl

#freezersig #KNIPEX #BESSEY

Wymiana dennic. Woda dla pszczół.

Po każdej ziemie na dnie ula znajduje się duża liczba martwych pszczół. Pszczoły zawsze czyszczą dennice po zimie. Jest to bardzo duży wysiłek dla rodziny pszczelej. Dlatego większość pszczelarzy wymienia dennice na czyste żeby oszczędzić pracy pszczołą. aby mniej pszczół ginęło podczas lotu po wodę. Warto jest dać pszczołą wodę bezpośrednio do ula.