Obrazki

Jakich akumulatorów używam do aparatu.

Posiadam kilka akumulatorków do mojego aparatu. Używam oryginalnych akumulatorów do pewnego czasu, ostatnio postanowiłem użyć zamiennika sprawdzić jak się sprawuje i podzielić się ta wiedzą z wami. Nie jest to typowa podróbka tylko akumulator pełno wartościowy wyprodukowany przez innego wytwórcę. Jestem zadowolony kilka groszy zostało w kieszeni.

<iframe width=”853″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/l05Ew4by2Q8″ frameborder=”0″ gesture=”media” allowfullscreen></iframe>

Akumulatory trzymają podobnie. Trudno to porównać jeden do jeden. ponieważ w moim przypadku muszę wykonać około 900 zdjęć co nie jest możliwe do uzyskania z tymi samymi obiektywami z lampą czy bez. Napiszcie w komentarzach jakie wy macie doświadczenia z akumulatorami tymi oryginalnymi i zamiennikami. Ja ze swoim oryginalnym pracuje już 6 lat zmienikiem około pół roku.poni żej umieściłem zdjęcia oryginalnej baterii i zamiennika.

Tablica z logami moich Patronów.

Przygotowanie tablicy z moimi patronami z portalu Patronite.pl. w środku mojej tablicy znajduje się moje logo. do którego będę doklejał loga moich patronów.

Jeśli jesteś moim patronem pobierz plik z szablonem o odpowiednich rozmiarach wstaw w jego obrysie to co chcesz umieścić na mojej tablicy.

Oczywiście nie mogą być to wulgarne czy erotyczne treści.

Pod tym linkiem znajduje się Tablica z moimi Patronami

Poniżej znajdują się szablony o rozmiarach:

Szablon 50 x 50 pixeli 50x50

Szablon 60 x 60 pixeli 60x60

Szablon 70 x 70 pixeli 70x70

Szablon 80 x 80 pixeli 80x80

Pobierasz plik o odpowiednich wymiarach.

Najlepiej edytować plik szablonu ikony w Power Paint lub innym programie graficznym i odesłać na email do mnie.

Lista patronów

1. Drewno dla domu